Bohaterowie

Agatha Charles  ( 18 l. ) 


 

Ma duże poczucie humoru, zawsze wesoła i uśmiechnięta. Uwielbia imprezować. Jej zainteresowaniem jest śpiew i taniec. Ma cztery zwariowane przyjaciółki z którymi mieszka. Traktuje je jak siostry. Nie mówi od razu tego co czuje.

Camilla Johnson ( 19 l. )
Zwariowana i szalona. Potrafi walczyć o swoje i nigdy się nie poddaje. Bywa chamska, ale dla swoich przyjaciółek jest całkowicie inna. Tylko one wiedzą jaka jest naprawdę. Kocha śpiewać i słuchać muzyki.

Annett Martins ( 18 l. )Zarozumiała, ale potrafi być naprawdę zwariowana. Często zamyślona. Uwielbia swoje przyjaciółki. Interesuje się muzyką i rysowaniem. Nie mówi nikomu co tak naprawdę czuje. Wciąż czeka na tego jedynego. 

Kate Smith 18 l. )
Spokojna i cicha. Otwiera się tylko dla swoich przyjaciółek z którymi potrafi nieźle zabalować. Uwielbia muzykę i wieczorne spacery. Traktuje swoje kumpele jak siostry.

Eve Wilde (18 l. )
Najbardziej niezrozumiała osoba. Często ciężko się z nią dogadać. Nie jest do końca szczera i ufna w stosunku do swoich przyjaciółek. Lubi słuchać muzyki i rysować.

Niall Horan ( 20 l. )


Zwariowany, często się wygłupia. Potrafi być romantyczny, Czeka na swoją Księżniczkę. Dla swojej ukochanej i przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko. Pochodzi z bogatej rodziny. Jego ojciec- Harvey jest znanym producentem filmowym. Świetnie śpiewa i gra na gitarze. 

Harry Styles ( 19 l. )
Tajemniczy i wesoły. Jego znak rozpoznawczy to kręcone włosy i zielone oczy. Bywa groźny, a zarazem romantyczny. Mieszka ze swoim kuzynem Marcelem, który pracuje dla ojca Niall'a. 

Zayn Malik ( 20 l. )
Skryty w sobie. Bywa niebezpieczny, co często źle wpływa na jego relacje z ludźmi. Za wszelką cenę chce ochronić swoją siostrę - Veronicę, która spotyka się z jego wrogiem. Uwielbia muzykę. 

Louis Tomlinson ( 21 l. )Zabawny. Potrafi grać na pianinie. Ma problemy w domu. Jego ojciec- Jonny chce, aby przejął po nim wytwórnię filmową i sprawdził się w roli aktora. Jednak Louis jest temu stanowczo przeciwny. 

Liam Payne ( 20 l. )

Spokojny i utalentowany muzycznie. Potrafi grać na pianinie i gitarze. Swoich sił próbuje, równieź w tańcu. Spiera go w tym jego kuzyn- Leeroy. Czeka na swoją ukochaną.2 komentarze:

  1. haha xd kuzyn leeroy ;**
    nieee nie nie nie! zniszczylas glowna bohaterke moim imieniem, trudno bd czytac bez skojarzen ;(
    mylittleworld-onedirection.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna obsada bohaterów! :D Zapraszam do mnie --> http://i-wanna-be-with-you-4-ever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń